Sanayi Tipi Vantilatör

Sanayi tipi vantilatör hakkında bilinmesi gerekenler !

 Kapalı alanlarda çalışmak zor olabilir ve doğru ekipman olmadan tehlikeli de olabilir. Hangi ortamla uğraşmanız gerektiğinin önemi yok, bol miktarda taze, dolaşımdaki hava veya zararlı havanın alınması kritik öneme sahiptir. Rahat ve güvenli bir şekilde çalışmak, doğru güvenlik önlemlerini almak ve doğru ekipmanı seçmek bizim işimizdir. Basitçe söylemek gerekirse, seçtiğimiz sanayi tipi vantilatörün dayanıklı, güvenilir ve en zor şartlarda çalışacağından emin olmalısınız. Elektrikli ev havalandırıcısı gerektiren kapalı alanlar için ZM-3000 en zorlu endüstriyel ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. zorlayıcı 1 HP motor, ZM-3000, en zorlu çalışma ortamlarında inanılmaz maksimum 2,091 CFM kapasitede hem pozitif hem de negatif hava akışı sağlayabilir. Endüstriniz veya uygulama Cafe-restoran-dış mekan-fabrika-inşaat, yıkım, işletme, kağıt fabrikası ne olursa olsun, Her alan için endüstriyel vantilatörler'imiz mevcuttur.

sanayi tipi vantilatör

sanayi tipi vantilatör

SANAYİ TİPİ VANTİLATÖR HAKKINDA !

 Endüstriyel vantilatörler, sanayi tipi vantilatör, İstanbul vantilatör sanayi terimi , tipik olarak, çalışanlardan ve / veya makinelerden kirli, zararlı veya sıcak havayı boşaltmak için kullanılan bir fanı tanımlamak için kullanılır. Bunlar genellikle hareketli Akış tipi fanı olmasına rağmen, Santrifüj vantilatör bazen uzun kanal çalışmaları için daha büyük statik basınçlar gerektiğinde veya daha yüksek hava hızları gerektiğinde kullanılır. Endüstriyel Havalandırma Fanı olarak kullanılan en yaygın tip vantilatörler Panel Fanı'dır. (veya Duvar Fanı ). 

Çalışma alanlarında temiz hava temini sağlamak, çalışanları sağlıklı tutmak için esastır. Çalışanlar TR yasaları ve düzenlemelerinin izin verdiği seviyeleri aşan miktarda kirlenmiş havaya maruz kalırsa, şirketlerinin konuyu çözmek için acil adımlar atması gerekir. Kirlenmenin çok yüksek olabileceği çalışma alanlarına sadece birkaç örnek sprey boya alanı veya kabini, aşındırıcı püskürtme alanı, taşlama ve parlatma alanı, kaynak alanı ve daldırma tankı alanıdır.

Besleme havasının miktarı, havalandırılacak alanın fiziksel büyüklüğü ile belirlenir. Bir oda için, odanın toplam kübik ayağını belirlemek için uzunlukla genişliğin çarpımını, yüksekliğin çarpımını alırsınız. Havalandırmakta olduğunuz oda tipine göre toplam kübik ayakları hava değişimi başına dakika sayısına bölün. Cevabınız odayı uygun şekilde havalandırmak için gereken zorlu fanı olacaktır.

sanayi tipi vantilatör

sanayi tipi vantilatör

SANAYİ TİPİ VANTİLATÖR NEDİR ?

Çalışma alanlarında temiz hava temini sağlamak, çalışanları sağlıklı tutmak için esastır. Çalışanlar TR yasaları ve düzenlemelerinin izin verdiği seviyeleri aşan miktarda kirlenmiş havaya maruz kalırsa, şirketlerinin konuyu çözmek için acil adımlar atması gerekir. Kirlenmenin çok yüksek olabileceği çalışma alanlarına sadece birkaç örnek sprey boya alanı veya kabini, aşındırıcı püskürtme alanı, taşlama ve parlatma alanı, kaynak alanı ve daldırma tankı alanıdır.

Besleme havasının miktarı, havalandırılacak alanın fiziksel büyüklüğü ile belirlenir. Bir oda için, odanın toplam kübik ayağını belirlemek için uzunlukla genişliğin çarpımını, yüksekliğin çarpımını alırsınız.Sanayi tipi vantilatör ile havalandırmakta olduğunuz oda tipine göre toplam kübik ayakları hava değişimi başına dakika sayısına bölün. İstanbul vantilatör sanayi ve endüstriyel vantilatör için cevabınız odayı uygun şekilde havalandırmak için gereken CFM olacaktır.

sanayi tipi vantilatör

sanayi tipi vantilatör

ZORLU SANAYİ TİPİ VANTİLATÖRLER

 Havanın boşaltılması problemin sadece yarısı kadardır. Kötü havayı tükettiğinizde, yeni yedek hava sağlamanız gerekir. Ürettiğinizden daha fazla hava tüketiyorsanız, alanın uzun süre boyunca çalışanlar için sağlıksız olan olumsuz bir baskı altında kalmasına neden olacaksınız. Taze hava beslemesi veya tamamlama havası, genellikle bir fan veya püskürtmeli, filtreler, panjurlar ve damperler ve ısıtma veya soğutma bobinleri veya her ikisini içeren bir hava tamamlama sistemi ile oluşturulur.

Cafe tipi vantilatör, herhangi bir tüketici veya konut tipi fan veya sanayi tipi vantilatörler üretmemektedir. Ancak Endüstriyel vantilatörleri açık alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmış santrifüj fan ve hareketli fan üretiyoruz . 50 ile 51,900 hava debisine ve 1/8 ”ile 78” statik basınçlara sahip ¼ ile 125 beygir gücü aralığında santrifüj vantilatörler ve üretiyoruz.

sanayi tipi vantilatör

sanayi tipi vantilatör

SANAYİ TİPİ VANTİLATÖR SİSTEM GEREKSİNİMLERİ !

 

 • Sanayi tipi vantilatörler dayanıklı, dökme alüminyum pervanelere standart olarak mevcuttur..
 • Endüstriyel vantilatörler 220 girişe sahip ve geniş pervane kanatlarına sahiptir. Daha düşük hızlarda daha sessiz, daha verimli hava akımı .
 • Tamamı kıvılcımlara dayanıklı, dökme alüminyum pervaneleri olan standart ağır hizmet tipi Personel Soğutucuları ve Hava geniş akım yelpazesi. Personelin veya alanların spot soğutması için idealdir.
 • Tüm santrifüj vantilatörler, birden fazla tekerlek boyutunda mevcuttur ve bazıları,% 5'lik artışlarla% 50 ile% 100 arasında değişen birden fazla gövde genişliğinde de mevcuttur. Daha büyük, daha ağır, daha pahalı kayış tahrikli vantilatörler yerine doğrudan tahrikli fanlar seçilebilir. Daha az pahalı, daha zarif ve daha hafif. Tasarım esnekliği
 • Ağır hizmet tipi, endüstriyel bileşenler ve sürekli çalışan motorlar, ekipmanın çalışma süresini en aza indiren uzun süreli çalışma sağlar. Birkaç saha problemi ile güvenilir servis .
 • Tüm fabrikasyon çelik, santrifüj modellerinde ek güç için sürekli kaynaklı yuvalar vardır. Dikiş kaynağı veya kilit dikişlerinde üstün güç.
 • Tüm alüminyum veya tüm paslanmaz çelik bıçaklar özel değil bizim için”. Neredeyse haftada iki model yapı ile çoğu model üretiyoruz. Size daha hızlı teslimat.
 • Kayışla çalışan modeller, fan yatakları arasında yatak ömrünü uzatan daha geniş bir aralık kullanır. Değiştirilen yataklara ihtiyaç duyulmadan önce daha az indirme süresi.
 • Özel ahşap veya metal tozu üreten makineler ve kaynakçılar ile birlikte kullanılmak üzere taşınabilir Toz Toplayıcıları ve Duman vantilatörleri üretiyoruz. Küçük alanlar veya taşınabilirlik gerektiren makineler için idealdir .
 • Tüm cihazlar ve vantilatörler, çorluda 110 000 metrekarelik en gelişmiş fabrikamızda üretilmektedir. İçe aktarılmadı.
 • Hizmet! Onsuz, yukarıdakilerin hepsi anlamsızdır. Gurur duyuyoruz ve fan endüstrisinde tüm müşterilerimize verdiğimiz kalite ve hizmet için büyük saygı duyuyoruz.
  Size de kanıtlayalım.

sanayi tipi vantilatör

sanayi tipi vantilatör

SANAT TİPİ VANTİLATÖRLER ÖZELLİKLERİ !

İki amaçlı - Sanayi tipi vantilatörler, hem günlük hem de hava akış kontrolü sağlayan çift amaçlı vantilatör olarak sınıflandırılmıştır. Genellikle yüksek seviyeli özüt sağlayan üst kısımlara monte edilir.

Birçok seçenek - hızlı bağlantı veya elektrikli kontroller mevcuttur. Ünitenin altına akustik zayıflatıcı takılabilir. Gelişmiş performans için 4 taraflı bir bölme takılabilir.

Aerodinamik açıdan verimli - Zorlu'nun şekli, doğal hava akımlarını mükemmel şekilde kullandığı ve bu nedenle aerodinamik olarak verimli olduğu anlamına gelir.

Hava koşullarına dayanıklı - Hava durumu değişken veya yağmurlu olduğunda Zorlu, yağmur girme riski olmadan açık kalabilir, çünkü bu durumda deklanşör bıçakları 45 ° açılma açısına hareket eder. Binaya hiçbir yağmur girmemesini sağlamak için, ünitede ayrıntılı bir panjur sistemi bulunmaktadır. Deklanşör bıçaklarından geçen herhangi bir damlacık toplanır ve dışarıya boşaltılır.

Çökmeye karşı kararlılık - EN 1991 uyarınca doğrulandı: - 1,33 kN / m2 kar yükü - Rüzgar emiş yükü 1,20 kN / m2

Kurulumu kolay - Boyutuna bağlı olarak, Zorlu tamamen monte edilmiş halde tesise teslim edilebilir. Çoğu tabakaya, kaldırıma veya diğer uygulamalara uyacak geniş bir taban profilleri yelpazesine sahiptir.

Nispeten küçük kaplama alanı - olağanüstü yüksek verim nedeniyle, yüksek hacimli bir akış hızı elde etmek için nispeten küçük bir çatı alanı gerektirir.

Dayanıklı - Zorlu, paslanmaz çelik hareketli bileşenlere sahip, sert, korozyona dayanıklı alüminyumdan üretilmiştir.

Sertifikalı performans - zorlu endüstriyel vantilatörleri, onaylı üçüncü taraf test laboratuvarlarında EN 12101-2: 2003'e göre kapsamlı bir şekilde test edilmiş ve onaylanmıştır ve CE işaretine sahiptir.

Üretim kalitesi - Zorlu, İSO 9001 kalite standardında üretilmiştir.

sanayi tipi vantilatör

sanayi tipi vantilatör

ZORLU SANAYİ TİPİ VANTİLATÖRLER

Özellikler

 Zorlu 65 "Endüstriyel Vantilatör
Santral hava vantilatörü gerektiren kapalı alanlarda kullanım için ideal olan  / B, en zorlu endüstriyel ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Güçlü bir 1 hp motor ile  en zor çalışma ortamlarında 2796 hava akışı inanılmaz maksimum kapasitede olumsuz hava akışı.

 • 2.800 CFM'de endüstri lideri hava akımı
 • En sert koşullara dayanacak şekilde tasarlanmış, yıllarca dayanıklılık ve güvenilirlik sağlayan çift cidarlı polietilen gövde
 • 100.000 saatten fazla ağır hizmet tipi için üstün kaliteli motorlar, eşsiz yatırım getirisi için sürekli kullanım
 • Güvenlik, endüstri standartlarını aşan UL, CSA ve CE sertifikalarına göre test edilmiştir.
 • Pozitif ve negatif hava akımı sağlar (darbeler ve özler)
 • Kolay taşınabilirlik için hafif
 • Depolama alanından tasarruf etmek için duvara asılabilir.
 • Üç yıl garanti
 • Türkiye'de üretilmiştir.

sanayi tipi vantilatör

sanayi tipi vantilatör

sanayi tipi vantilatör !

 Hızlı geçme parçaları sayesinde montajı kolay, kusursuz bir sanayi tipi vantilatör ürün yelpazesi sunmaktayız . En iyi kalite bileşenler ve ileri teknoloji kullanılarak üretilen bu vantilatörler, çeşitli teknik özelliklerde mevcuttur. En son pazar trendlerini göz önünde bulundurarak, sağlanan vantilatörler çeşitli tasarımlarda mevcuttur. Bunun dışında, bu vantilatörler, belirgin özellikleri ve uygun fiyatları ile tanınırlar.

Sanayi tipi vantilatörlerde optimum kalite aralığının lider üreticisi ve tedarikçisiyiz . Bizim ürettiğimiz estetik vantilatör, çeşitli endüstrilerde hava havalandırma amacıyla yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu sanayi tipi vantilatör, maksimum dereceli ham madde ve ileri teknoloji kullanılarak deneyimli profesyonellerimiz in rehberliğinde iyi üretilmiştir. Sunulan sanayi tipi vantilatör, kolay montajı ve uzun ömürlü olması için değerli müşterilerimiz tarafından takdir edilmektedir. Dahası, bu endüstriyel vantilatör, müşterilerimiz tarafından en rekabetçi fiyatla elde edilebilir.
 

sanayi tipi vantilatör

sanayi tipi vantilatör

SANAYİ TİPİ VANTİLATÖR

sanayi tipi vantilatör

Zorlu Sanayi Tipi Vantilatör

 Çalışkan profesyonellerden oluşan bir ekibin desteğiyle, Hava Vantilatörünü en yüksek kalitede üretip tedarik ettik . Nitelikli profesyonellerimiz in verimli rehberliğinde, sağlanan vantilatörler sofistike teknoloji ve üstün kaliteli bileşenler kullanılarak üretilmektedir. Çeşitli endüstrilerde talep yüksek olan teklif edilen vantilatörler, nemi, ısıyı, dumanı vb. Tüketmek için geleneksel olmayan enerji kaynaklarını kullanır. Ayrıca,Sanayi tipi vantilatörler müşterilerimizin farklı taleplerini karşılamak için farklı teknik özelliklerde mevcuttur.

SANAYİ TİPİ VANTİLATÖR

image82

ENDÜSTRİYEL VANTİLATÖR

 Bunlar, yeni Premium Outdoor Su Geçirmez fan yelpazemiz dir. Dış mekan vantilatörler  dış mekan sertifikalıdır. Tüm dış mekan vantilatörlerde tüm devrelerde bir GFCI (Toprak Arıza Devre Kesicisi) olmasını öneririz.Doğru şekilde uygulandığında yeniden dolaşım endüstriyel vantilatörleri imalatı aşağıdaki uygulamalarda kullanılabilir:

Havadaki tabakalaşma,
bir duvar boşluğuna veya açık yan binalara yerleştirildiğinde ısıtma ve soğutma faturalarının% 25'e kadar Hava değişimine yardımcı olabilir .
Bir oda, sera veya bina boyunca tutarlı hava sıcaklığı
Gençler ve yaşlılar için iç ve dış mekanlarda ısı stresini azaltma
Yüzey kurutma (hayvan yatakları dahil)
İnsanlar ve hayvan soğutma
Makine / kompresör soğutma
Yüksek hızlı hava soğutma
Böcek kontrolü
Hava perdeleri 

 ÖZELLİKLER: Dış mekanda 65 inç olarak kullanılır.
Yüksek Çıkış Performansı
Sertifikalı Zor
şartlar için toz boya
Sessiz çalışma
3-Hızlı çekme zinciri, 8 ft kordon dahil
Siyah alüminyum bıçaklar
Asılı duvar / tavan askısı
Tamamen kapalı, bakım gerektirmeyen, doğrudan tahrikli yüksek verimli motorlar tamamen kapalı bilyeli rulmanlar, TSE ve CE sertifikası, otomatik termik aşırı yük korumasına sahiptir.

DIŞ MEKAN VANTİLATÖRLERİ !

image83

DIŞ MEKAN SERİNLETME VANTİLATÖRLERİ

 

Verimli - Zorlu sanayi tipi vantilatörler ve endüstriyel vantilatörler operasyonda verimlidir.Her türlü hava koşulunda sürekli havalandırma sağlar. Yüzde 100 serbest alana sahiptir.

Vantilatör rüzgarın yönünden veya hızından etkilenmez - aslında daha yüksek rüzgar koşullarında performansı artacaktır.

Hava koşullarına dayanıklı  - Vantilatör sanayi tasarımı, herhangi bir rüzgar hızında binaya su girmesine izin vermez. Tüm su, entegre drenaj olukları ve deşarj kanalları ile toplanır ve tekrar çatıya yönlendirilir.

Vantilatör 210 km / s'ye kadar rüzgar hızlarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır ve gerektiğinde daha yüksek rüzgar hızları için kolayca tasarlanabilir.

İsteğe bağlı damper -  İsteğe bağlı bir manuel veya motorlu damper, havalandırma gerekmediğinde hava kaçağının minimumda tutulmasını sağlar.

Çeşitli sabitleme seçenekleri  - Zorlu vantilatörleri, tepe, aşağı eğimde veya düz bir çatı üzerinde çoğu çatı tipine monte edilebilir. Kompak olduğundan, asılması için küçük bir alan gerektirir.

Kurulumu kolaydır  -Vantilatörler, bölgeye kolay montaj için arıza formunda tesise teslim edilir.

Dayanıklı  - Zorlu vantilatörü sert, sürtünmeye dayanıklı malzemelerden üretilmiştir.

Düşük bakım  - Zorlu vantilatörleri neredeyse hiç bakım gerektirmez.

CAFE TİPİ VANTİLATÖR

sanayi tipi vantilatör

Cafe tipi vantilatörler

Zorlu cafe tipi vantilatörler ve sanayi tipi vantilatör vantilatörden pozitif bir akış oluşturmak için yenilenebilir rüzgar enerjisi kullanır. En hafif rüzgar hızları bile başın dönmesine neden olur. Havalandırma deliğinin yan tarafında bir alçak basınç alanı yaratılır ve vantilatörün kafasındaki kanatlar arasında çekilen hava bu düşük basınç bölgesini besler.

Zorlu dış mekan tavan vantilatörleri ile dış mekanlara güzellik, sofistike ve rahatlık katın. Terasta, verandasında ya da güvertesini tamamlamak için mükemmel vantilatörü ve yüksek kaliteli kaplamaları seçerek açık havada dinlenirken serin olun.Zorlu rutubetli ve ıslak dereceli dış mekan vantilatörleri, ustalıkla üretildi ve doğanın unsurlarına dayanacak şekilde tasarlandı, böylece tasarım anlayışınızı içten dışa doğru uzatabilirsiniz. Açık hava yaşam alanlarınıza ideal ilaveler bulmak için bugün seçimimizi yapın

.

AÇIK HAVA FAN SEÇENEKLERİ


Zorlu Mekanik olarak, dış mekan ortamlarına dayanabilecek maksimum performansı sağlamak için nemli, tuz dereceli ve ıslak dereceli vantilatörleri üzerinde kapsamlı kurum içi testler gerçekleştiriyoruz. İhtiyaçlarınız için doğru tipte dış mekan tavan vantilatörü seçmek, büyük ölçüde alanınızın düzenine ve doğal iklime bağlı olacaktır. İhtiyaçlarınız için doğru endüstriyel vantilatör bulmak için tipimize göre seçiminizi yapın. Islak dereceli vantilatörleri, yağmura ve neme maruz kalmaya dayanacak şekilde tasarlanmıştır ve hemen hemen her dış mekan için uygundur. Kapılar ve güneş odaları gibi kısmen kapalı alanlar için 'dış mekan kaplı' nemli dereceli tavan vantilatörleri optimum uyum sağlar. Tabii ki, dış mekan tavan vantilatörü koleksiyonumuzda bulunan tasarımcı vantilatörleri tümü iç mekanlara da monte edilebilir, bu nedenle evinizin her yerinde uyumlu bir tema oluşturmak kolaydır.

Buharlı Vantilatör

Yüksek Basınçlı Buharlı Vantilatör

Açık hava açık alanlarınızı serinletecek eksiksiz bir Yüksek Basınçlı Sisleme fanları yelpazesi sunuyoruz. Geleneksel buğulanma vantilatörlerin aksine, sis için 1000 psi yüksek basınç pompası kullanıyoruz. Bu, düşük hacim, yüksek su basıncı nedeniyle buğunun buharlaşmasına neden olur ve fandan gelen hava akışında hissedilen nem miktarını azaltır.

  

Önde gelen Zorlu Mekanik açık hava soğutma ve ısıtma şirketi ile çalışın ve açık hava konut ve ticari alanlarına konfor getirin. Restoranlar ve ziyafet salonlarından eğlence parklarına, spor etkinliklerine ve hatta kendi sundurma veya açık mutfağınıza kadar Açık alan serinletme & Sisleme ekibi sizi etkili bir çözümle eşleştirmeye hazır!

Yenilikçi dış mekan soğutma çözümleri sunar

Buharlı vantilatör ve buharlı serinletme sistemi açık alanların soğutulması için özel bir yöntem geliştiren bir veranda soğutma ve ısıtma şirketidir. Soğutma ürünlerimiz ve sistemlerimiz, dış mekandaki sıcaklıkları 25 dereceye kadar düşürmek için “flaş buharlaşması” olarak adlandırılanı kullanır! İşte nasıl çalıştığına hızlı bir genel bakış.

· Sistemlerimizdeki baylar 1.000 PSI pompasıyla iletilen ince bir buğuyu atlıyor

· Düşük su hacmi ve yoğun basınç nedeniyle, sis hızla buharlaşır

buharlı vantilatör

buharlı serinletme sistemleri

Sanayi Tipi Vantilatör Hizmetleri

sanayi tipi vantilatör

Doğru Planlama

Hızlı Ve Güvenli Teslimat

Hızlı Ve Güvenli Teslimat

Uygulama yapılacak alanın fizibilite raporu çıkartılarak sanayi tipi vantilatör gibi materyaller uygun bölgede konumlandırmalıdır.Bu işlem mekanınızı ferah ve işlevsel olarak  kullanımınıza sunar.

sanayi tipi vantilatör

Hızlı Ve Güvenli Teslimat

Hızlı Ve Güvenli Teslimat

Hızlı Ve Güvenli Teslimat

Uygulamaya başlamadan kullanılacak ürünlerin seçimi yapılarak uygulama alanına getirilmelidir.Aksi takdirde çalışan personel ürün tedarik için beklemek zorunda kalır.Seri teslimat çok çalışma ile değil planlamayla gerçekleşir.

sanayi tipi vantilatör

Akıllı Bütçe Planı

Hızlı Ve Güvenli Teslimat

Akıllı Bütçe Planı

Doğru bütçe planı yaparak işe başladıktan sonra sürpriz yaşamazsınız.Bazı uygulamaların bütçe yetersizliği yüzünden yarım kaldığını düşünürsek bu konu oldukça önemlidir.Zorlu Mekanik tüm detayları düşünerek sizi bilgilendirir.