GÖRSELLER

SERİNLETME SİSTEMLERİ

Buharlı Vantilatörler

serinletme sistemleri

serinletme sistemleri

serinletme sistemleri

Serinletme Sistemlerinde Kullanılan Test Nozulları

Serinletme Sistemleri Hakkında

Serinletme sistemleri Yüksek basınçlı pompalar sayesinde basılan suyun ince ağızlı sisleme nozullarından çıkışı esnasında ince bir sis tabakası oluşturur.Ve bu sayede özel ve görsel efekt oluşturmak mümkündür.Bu sayede mekanlarınız için potansiyel müşteri sayısında artış görülmektedir.Mekanınız rakiplerinize nazaran daha çok ilgi çekici hale gelir.Dünya çapında uygulamalarda bu alanda kanıtlanmış güvenilirlik ve yüksek verimlilikle görsel efekt sistemleri için en iyi değeri sağlayan yöntem misting sistemdir.

Açık alan serinletme sistemi ; Genellikle fan ve hatlı sistem kullanılarak yapılan açık alan serinletme sistemidir. Cafelerin  tercih sebebi başlıca şöyledir;Sıcaktan bunalan müşterilerin serinleme ihtiyacını giderir.Müşterilerin mekanda daha fazla vakit geçirmesini sağlar.Ortamda tatlı bir bahar havası yaratır.İstenildiği takdirde sisteme entegre edilebilen dozaj pompası ortama koku verilebilir.Rekabet halindeki cafelerin bir adım öne çıkması sağlanabilir.Düşük basınç sistemlerinden farklı olarak sisleme nozulundan çıkan ortalama büyüklüğü 0,5 / 0.10 mikron olan daha küçük zerrecikler oluşturulur.Aynı miktarda su kullanarak daha fazla  daha fazla alan serinletilir.Bu uygulamada daha hızlı ısı aktarımı verimli soğutma nemlendirme yapıldığı gibi aynı zamanda koku giderimi uygulamalarında yüksek verim elde edilir.

Açık Alan Serinletme Sistemleri

Sisleme sistemleri; havalar ısındığında, açık hava yaşam  alanınızı  uzun bir açık havada yemek yemek ve arkadaşlarınızla ve ailenizle güneşte geçirdiğiniz zaman için ayarlamak gibi bir şey yoktur  . Ne yazık ki, sıcak bir yaz için hazır  değilseniz, kendinizi  dışarıda serin tutmanın bir yolu olmadan kendinizi kapalı yerlerde rahatsız edici bir durumda bulabilirsiniz  . Ve bu bir utanç olurdu:  İhtiyacınız olduğunda içeride bir klima ünitesi çalıştırmak  iyidir, ancak istediğiniz zaman verandalarda yıldızların altında oturmakla karşılaştırılamaz.

Bir veranda veya diğer açık alanların soğutulması sisleme ve açık alan serinletme sistemi gerekmektedir. Birlikte dışarıda olsanız bile sevdiklerinizin sezon boyunca rahat kalmasını sağlamanın birkaç yolu vardır. Sıcak havayı  uzak tutmak için veranda soğutma fikirlerini  deneyin.

Görsel Efekt Sisleme

Açık alan serinletme sistemleri açık hava soğutma ve cafe serinletme cihazları ile yaşam alanlarımızın içinde bulunan Açık alanlar son dönemlerde yaşanan ve giderek artmaya devam eden Küresel ısınmadan dolayı arttan yüksek sıcaklıklar ve düşük nemden dolayı yaşantımızı giderek zorlaştırmaktadır.
Gerek kendimiz için, gerekse misafirlerimiz ve müşterilerimiz için daha yaşanılabilir ortamlar oluşturmak için harcanan yüksek maliyetli ve yetersiz sistemlere alternatif olarak geliştirilen ve tüm dünya da yaygınlaşan 
açık alan serinletme sistemleri  ülkemizde de yeni olmasına rağmen gerek ilk yatırım maliyeti  gerek ekonomik tüketim bedeli ve gerekse yüksek verimliliğinden dolayı açık alan serinletme sistemleri pazarında hızla yerini almaktadır.Sistemin çalıştığı alanda hava sirkülasyonu olmalıdır.Aksi takdirde uygulanan alandaki nem derecesini yükseltir ve tavanlarda damlama görülebilir.Açık alan serinletme sistemleri doğru projelendirildiği takdirde alan serinletme açısından oldukça verimlidir.Açık alan serinletme sistemi ve cafe serinletme sistemleri uygulanan alanda tatlı bir bahar havası oluşturur.100 m2 Alanlar için 3 fanlı serinletme sistemi ürünümüzü inceleyebilirsiniz.

Dezenfekte Kabinleri

Dış Mekan Serinletme